4. Liga lubelska: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubelskie | 4. Liga | lubelska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
37
43.53 %
Zwycięstwa gości
33
38.82 %
Remisy
15
17.65 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
175
średnia: 2.06
Gości
151
średnia: 1.78

Bramki stracone

Gospodarzy
151
średnia: 1.78
Gości
175
średnia: 2.06

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.53%
3 z 85
0.5
96.47%
82 z 85
14.12%
12 z 85
1.5
85.88%
73 z 85
27.06%
23 z 85
2.5
72.94%
62 z 85
47.06%
40 z 85
3.5
52.94%
45 z 85
65.88%
56 z 85
4.5
34.12%
29 z 85
82.35%
70 z 85
5.5
17.65%
15 z 85

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 7 8.24 %
2:1 6 7.06 %
3:2 6 7.06 %
1:1 5 5.88 %
2:2 5 5.88 %
0:1 5 5.88 %
3:1 5 5.88 %
1:0 4 4.71 %
0:2 4 4.71 %
0:0 3 3.53 %
1:3 3 3.53 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 3 3.53 %
2:3 2 2.35 %
4:3 2 2.35 %
2:0 2 2.35 %
3:0 2 2.35 %
0:3 2 2.35 %
1:4 2 2.35 %
4:1 2 2.35 %
0:4 2 2.35 %
3:3 1 1.18 %
4:4 1 1.18 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 1.18 %
4:5 1 1.18 %
2:4 1 1.18 %
3:6 1 1.18 %
4:0 1 1.18 %
7:3 1 1.18 %
0:5 1 1.18 %
5:0 1 1.18 %
0:6 1 1.18 %
7:0 1 1.18 %
9:1 1 1.18 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    32
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    25
    34%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    7
    10%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe