4. Liga lubuska: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubuskie | 4. Liga | lubuska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
52
50 %
Zwycięstwa gości
34
32.69 %
Remisy
18
17.31 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
213
średnia: 2.05
Gości
180
średnia: 1.73

Bramki stracone

Gospodarzy
180
średnia: 1.73
Gości
213
średnia: 2.05

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.81%
5 z 104
0.5
95.19%
99 z 104
14.42%
15 z 104
1.5
85.58%
89 z 104
27.88%
29 z 104
2.5
72.12%
75 z 104
48.08%
50 z 104
3.5
51.92%
54 z 104
68.27%
71 z 104
4.5
31.73%
33 z 104
80.77%
84 z 104
5.5
19.23%
20 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 9 8.65 %
1:1 7 6.73 %
2:2 6 5.77 %
1:0 6 5.77 %
0:0 5 4.81 %
3:1 5 4.81 %
4:0 5 4.81 %
0:1 4 3.85 %
1:2 4 3.85 %
3:2 4 3.85 %
2:0 4 3.85 %
0:3 4 3.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 4 3.85 %
4:1 4 3.85 %
2:3 3 2.88 %
0:2 3 2.88 %
0:4 3 2.88 %
4:3 2 1.92 %
1:3 2 1.92 %
4:2 2 1.92 %
2:4 2 1.92 %
5:1 2 1.92 %
0:6 2 1.92 %
3:4 1 0.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 0.96 %
3:5 1 0.96 %
6:4 1 0.96 %
1:4 1 0.96 %
2:5 1 0.96 %
1:5 1 0.96 %
5:0 1 0.96 %
3:8 1 0.96 %
6:0 1 0.96 %
0:7 1 0.96 %
10:1 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    43
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    12%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe