Klasa A Chrzanów: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa A | Chrzanów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
32
47.76 %
Zwycięstwa gości
26
38.81 %
Remisy
9
13.43 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
186
średnia: 2.78
Gości
159
średnia: 2.37

Bramki stracone

Gospodarzy
159
średnia: 2.37
Gości
186
średnia: 2.78

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 67
0.5
100%
67 z 67
8.96%
6 z 67
1.5
91.04%
61 z 67
19.4%
13 z 67
2.5
80.6%
54 z 67
31.34%
21 z 67
3.5
68.66%
46 z 67
52.24%
35 z 67
4.5
47.76%
32 z 67
61.19%
41 z 67
5.5
38.81%
26 z 67

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 5 7.46 %
1:0 4 5.97 %
2:1 4 5.97 %
3:1 4 5.97 %
0:4 4 5.97 %
1:2 3 4.48 %
1:3 3 4.48 %
4:2 3 4.48 %
1:4 3 4.48 %
2:2 2 2.99 %
3:3 2 2.99 %
0:1 2 2.99 %
5:2 2 2.99 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 2 2.99 %
3:2 1 1.49 %
2:3 1 1.49 %
4:3 1 1.49 %
3:4 1 1.49 %
0:2 1 1.49 %
2:0 1 1.49 %
3:5 1 1.49 %
0:3 1 1.49 %
4:1 1 1.49 %
3:6 1 1.49 %
4:0 1 1.49 %
1:5 1 1.49 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:2 1 1.49 %
0:6 1 1.49 %
7:1 1 1.49 %
0:7 1 1.49 %
8:1 1 1.49 %
8:0 1 1.49 %
9:1 1 1.49 %
2:12 1 1.49 %
11:0 1 1.49 %
13:2 1 1.49 %
0:12 1 1.49 %
13:1 1 1.49 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    19
    33%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    11
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    17
    29%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe