4. Liga podkarpacka: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | 4. Liga | podkarpacka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
51
48.57 %
Zwycięstwa gości
23
21.9 %
Remisy
31
29.52 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
216
średnia: 2.06
Gości
145
średnia: 1.38

Bramki stracone

Gospodarzy
145
średnia: 1.38
Gości
216
średnia: 2.06

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
6.67%
7 z 105
0.5
93.33%
98 z 105
17.14%
18 z 105
1.5
82.86%
87 z 105
38.1%
40 z 105
2.5
61.9%
65 z 105
55.24%
58 z 105
3.5
44.76%
47 z 105
70.48%
74 z 105
4.5
29.52%
31 z 105
84.76%
89 z 105
5.5
15.24%
16 z 105

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 13 12.38 %
2:1 9 8.57 %
2:0 8 7.62 %
0:0 7 6.67 %
2:2 7 6.67 %
1:0 6 5.71 %
0:1 5 4.76 %
3:0 5 4.76 %
1:3 4 3.81 %
3:1 4 3.81 %
4:2 4 3.81 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 3 2.86 %
3:2 3 2.86 %
2:3 3 2.86 %
5:0 3 2.86 %
1:2 2 1.9 %
0:3 2 1.9 %
4:1 2 1.9 %
1:4 2 1.9 %
0:5 2 1.9 %
4:4 1 0.95 %
4:3 1 0.95 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 1 0.95 %
2:4 1 0.95 %
4:0 1 0.95 %
5:1 1 0.95 %
2:6 1 0.95 %
6:2 1 0.95 %
7:3 1 0.95 %
8:1 1 0.95 %
9:0 1 0.95 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    41
    51%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    9
    11%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe