Klasa A podlaska II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podlaskie | Klasa A | podlaska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
26
50 %
Zwycięstwa gości
21
40.38 %
Remisy
5
9.62 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
131
średnia: 2.52
Gości
111
średnia: 2.13

Bramki stracone

Gospodarzy
111
średnia: 2.13
Gości
131
średnia: 2.52

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 52
0.5
100%
52 z 52
11.54%
6 z 52
1.5
88.46%
46 z 52
21.15%
11 z 52
2.5
78.85%
41 z 52
38.46%
20 z 52
3.5
61.54%
32 z 52
51.92%
27 z 52
4.5
48.08%
25 z 52
61.54%
32 z 52
5.5
38.46%
20 z 52

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 5 9.62 %
1:0 4 7.69 %
2:2 3 5.77 %
5:2 3 5.77 %
6:1 3 5.77 %
1:1 2 3.85 %
0:1 2 3.85 %
2:0 2 3.85 %
1:3 2 3.85 %
3:0 2 3.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 2 3.85 %
1:4 2 3.85 %
5:1 2 3.85 %
6:0 2 3.85 %
2:1 1 1.92 %
2:3 1 1.92 %
3:4 1 1.92 %
0:2 1 1.92 %
3:1 1 1.92 %
4:2 1 1.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 1 1.92 %
4:0 1 1.92 %
1:5 1 1.92 %
6:2 1 1.92 %
1:7 1 1.92 %
2:8 1 1.92 %
0:7 1 1.92 %
8:1 1 1.92 %
1:9 1 1.92 %
0:9 1 1.92 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    17
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    8
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    4
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    38%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe