Klasa okręgowa warmińsko-mazurska I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Warmińsko-Mazurskie | Klasa okręgowa | warmińsko-mazurska I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
50
55.56 %
Zwycięstwa gości
28
31.11 %
Remisy
12
13.33 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
235
średnia: 2.61
Gości
170
średnia: 1.89

Bramki stracone

Gospodarzy
170
średnia: 1.89
Gości
235
średnia: 2.61

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.22%
2 z 90
0.5
97.78%
88 z 90
6.67%
6 z 90
1.5
93.33%
84 z 90
21.11%
19 z 90
2.5
78.89%
71 z 90
35.56%
32 z 90
3.5
64.44%
58 z 90
55.56%
50 z 90
4.5
44.44%
40 z 90
70%
63 z 90
5.5
30%
27 z 90

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 7 7.78 %
2:1 6 6.67 %
2:0 6 6.67 %
1:2 5 5.56 %
0:2 5 5.56 %
1:0 4 4.44 %
4:2 4 4.44 %
0:4 4 4.44 %
2:2 3 3.33 %
2:3 3 3.33 %
4:1 3 3.33 %
4:0 3 3.33 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:0 3 3.33 %
0:0 2 2.22 %
1:1 2 2.22 %
3:3 2 2.22 %
4:4 2 2.22 %
3:2 2 2.22 %
3:5 2 2.22 %
3:0 2 2.22 %
1:4 2 2.22 %
5:1 2 2.22 %
1:5 2 2.22 %
5:0 2 2.22 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:6 1 1.11 %
1:3 1 1.11 %
2:4 1 1.11 %
5:3 1 1.11 %
5:2 1 1.11 %
6:3 1 1.11 %
3:6 1 1.11 %
7:4 1 1.11 %
0:5 1 1.11 %
6:1 1 1.11 %
1:8 1 1.11 %
8:0 1 1.11 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    33
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    19%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe