Klasa okręgowa wielkopolska II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Wielkopolskie | Klasa okręgowa | wielkopolska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
33
39.76 %
Zwycięstwa gości
40
48.19 %
Remisy
10
12.05 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
176
średnia: 2.12
Gości
185
średnia: 2.23

Bramki stracone

Gospodarzy
185
średnia: 2.23
Gości
176
średnia: 2.12

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.2%
1 z 83
0.5
98.8%
82 z 83
8.43%
7 z 83
1.5
91.57%
76 z 83
24.1%
20 z 83
2.5
75.9%
63 z 83
39.76%
33 z 83
3.5
60.24%
50 z 83
59.04%
49 z 83
4.5
40.96%
34 z 83
68.67%
57 z 83
5.5
31.33%
26 z 83

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 7 8.43 %
1:1 5 6.02 %
0:2 5 6.02 %
2:4 5 6.02 %
4:0 5 6.02 %
1:5 5 6.02 %
0:1 4 4.82 %
2:1 4 4.82 %
2:2 3 3.61 %
2:0 3 3.61 %
1:3 3 3.61 %
3:1 3 3.61 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 3 3.61 %
1:0 2 2.41 %
3:2 2 2.41 %
3:0 2 2.41 %
1:4 2 2.41 %
3:6 2 2.41 %
0:4 2 2.41 %
6:1 2 2.41 %
0:0 1 1.2 %
3:3 1 1.2 %
2:3 1 1.2 %
4:3 1 1.2 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:5 1 1.2 %
4:2 1 1.2 %
4:6 1 1.2 %
6:4 1 1.2 %
2:5 1 1.2 %
6:3 1 1.2 %
1:6 1 1.2 %
7:2 1 1.2 %
6:0 1 1.2 %
0:6 1 1.2 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    26
    35%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    24%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe