3. Liga grupa I: rozgrywki, tabela, statystyki

Śledź III Ligę – grupa 1 z pełnym terminarzem i tabelą na Superscore.

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Polska | 3. Liga | grupa I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
44
39.29 %
Zwycięstwa gości
45
40.18 %
Remisy
23
20.54 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
208
średnia: 1.86
Gości
196
średnia: 1.75

Bramki stracone

Gospodarzy
196
średnia: 1.75
Gości
208
średnia: 1.86

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.68%
3 z 112
0.5
97.32%
109 z 112
11.61%
13 z 112
1.5
88.39%
99 z 112
33.93%
38 z 112
2.5
66.07%
74 z 112
54.46%
61 z 112
3.5
45.54%
51 z 112
67.86%
76 z 112
4.5
32.14%
36 z 112
85.71%
96 z 112
5.5
14.29%
16 z 112

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 13 11.61 %
2:1 10 8.93 %
1:2 10 8.93 %
0:2 10 8.93 %
2:2 6 5.36 %
1:0 5 4.46 %
0:1 5 4.46 %
3:2 5 4.46 %
2:3 5 4.46 %
1:3 5 4.46 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 4 3.57 %
1:4 4 3.57 %
0:0 3 2.68 %
4:3 3 2.68 %
4:0 3 2.68 %
3:4 2 1.79 %
2:0 2 1.79 %
4:2 2 1.79 %
3:0 2 1.79 %
5:1 2 1.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 2 1.79 %
3:3 1 0.89 %
2:4 1 0.89 %
5:3 1 0.89 %
0:3 1 0.89 %
5:2 1 0.89 %
6:3 1 0.89 %
7:4 1 0.89 %
0:4 1 0.89 %
2:7 1 0.89 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    34
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    35
    38%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    15%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe