3. Liga grupa II: rozgrywki, tabela, statystyki

Wszystkie mecze i pozycje drużyn z grupy 2 III Ligi dostępne są tutaj na Superscore.

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Polska | 3. Liga | grupa II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
47
41.23 %
Zwycięstwa gości
38
33.33 %
Remisy
29
25.44 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
215
średnia: 1.89
Gości
188
średnia: 1.65

Bramki stracone

Gospodarzy
188
średnia: 1.65
Gości
215
średnia: 1.89

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.51%
4 z 114
0.5
96.49%
110 z 114
14.91%
17 z 114
1.5
85.09%
97 z 114
35.96%
41 z 114
2.5
64.04%
73 z 114
51.75%
59 z 114
3.5
48.25%
55 z 114
69.3%
79 z 114
4.5
30.7%
35 z 114
82.46%
94 z 114
5.5
17.54%
20 z 114

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 15 13.16 %
1:0 8 7.02 %
2:1 8 7.02 %
2:2 7 6.14 %
2:0 6 5.26 %
3:1 6 5.26 %
0:1 5 4.39 %
2:3 5 4.39 %
1:3 5 4.39 %
0:0 4 3.51 %
1:2 4 3.51 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 3 2.63 %
2:4 3 2.63 %
0:3 3 2.63 %
3:0 3 2.63 %
4:1 3 2.63 %
1:4 3 2.63 %
5:0 3 2.63 %
3:3 2 1.75 %
4:3 2 1.75 %
3:4 2 1.75 %
4:2 2 1.75 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 2 1.75 %
5:1 2 1.75 %
4:4 1 0.88 %
3:2 1 0.88 %
5:3 1 0.88 %
2:5 1 0.88 %
1:5 1 0.88 %
2:6 1 0.88 %
6:1 1 0.88 %
7:0 1 0.88 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    38
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    12
    13%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe