Klasa B Żary: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubuskie | Klasa B | Żary
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
22
41.51 %
Zwycięstwa gości
21
39.62 %
Remisy
10
18.87 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
158
średnia: 2.98
Gości
134
średnia: 2.53

Bramki stracone

Gospodarzy
134
średnia: 2.53
Gości
158
średnia: 2.98

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 53
0.5
100%
53 z 53
0%
0 z 53
1.5
100%
53 z 53
5.66%
3 z 53
2.5
94.34%
50 z 53
18.87%
10 z 53
3.5
81.13%
43 z 53
43.4%
23 z 53
4.5
56.6%
30 z 53
56.6%
30 z 53
5.5
43.4%
23 z 53

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 5 9.43 %
1:2 3 5.66 %
3:1 3 5.66 %
8:1 3 5.66 %
1:1 2 3.77 %
4:4 2 3.77 %
2:1 2 3.77 %
2:3 2 3.77 %
1:3 2 3.77 %
4:2 2 3.77 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 2 3.77 %
1:4 2 3.77 %
4:0 2 3.77 %
5:1 2 3.77 %
1:5 2 3.77 %
5:0 2 3.77 %
9:3 2 3.77 %
3:3 1 1.89 %
3:4 1 1.89 %
4:3 1 1.89 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 1 1.89 %
2:5 1 1.89 %
5:2 1 1.89 %
0:4 1 1.89 %
0:5 1 1.89 %
1:6 1 1.89 %
7:1 1 1.89 %
7:0 1 1.89 %
1:8 1 1.89 %
1:9 1 1.89 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    10
    23%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    9
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    17
    40%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe