Klasa okręgowa Gorzów Wielkopolski: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubuskie | Klasa okręgowa | Gorzów Wielkopolski
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
40
47.06 %
Zwycięstwa gości
31
36.47 %
Remisy
14
16.47 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
255
średnia: 3
Gości
178
średnia: 2.09

Bramki stracone

Gospodarzy
178
średnia: 2.09
Gości
255
średnia: 3

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.18%
1 z 85
0.5
98.82%
84 z 85
5.88%
5 z 85
1.5
94.12%
80 z 85
18.82%
16 z 85
2.5
81.18%
69 z 85
36.47%
31 z 85
3.5
63.53%
54 z 85
47.06%
40 z 85
4.5
52.94%
45 z 85
61.18%
52 z 85
5.5
38.82%
33 z 85

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 7 8.24 %
1:2 7 8.24 %
0:3 4 4.71 %
1:4 4 4.71 %
2:2 3 3.53 %
3:3 3 3.53 %
1:0 3 3.53 %
4:2 3 3.53 %
3:0 3 3.53 %
0:4 3 3.53 %
8:0 3 3.53 %
3:2 2 2.35 %
2:3 2 2.35 %
4:3 2 2.35 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 2 2.35 %
0:2 2 2.35 %
4:1 2 2.35 %
4:0 2 2.35 %
5:0 2 2.35 %
1:6 2 2.35 %
6:0 2 2.35 %
9:0 2 2.35 %
0:0 1 1.18 %
0:1 1 1.18 %
2:1 1 1.18 %
1:3 1 1.18 %
5:3 1 1.18 %
3:5 1 1.18 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:3 1 1.18 %
7:4 1 1.18 %
5:1 1 1.18 %
1:5 1 1.18 %
6:2 1 1.18 %
7:3 1 1.18 %
7:2 1 1.18 %
2:8 1 1.18 %
0:7 1 1.18 %
8:1 1 1.18 %
10:0 1 1.18 %
11:0 1 1.18 %
12:1 1 1.18 %
1:12 1 1.18 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    33
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    14
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    6
    8%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    26%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe