4. Liga małopolska: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | 4. Liga | małopolska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
51
43.59 %
Zwycięstwa gości
41
35.04 %
Remisy
25
21.37 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
219
średnia: 1.87
Gości
193
średnia: 1.65

Bramki stracone

Gospodarzy
193
średnia: 1.65
Gości
219
średnia: 1.87

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.27%
5 z 117
0.5
95.73%
112 z 117
15.38%
18 z 117
1.5
84.62%
99 z 117
31.62%
37 z 117
2.5
68.38%
80 z 117
50.43%
59 z 117
3.5
49.57%
58 z 117
72.65%
85 z 117
4.5
27.35%
32 z 117
88.03%
103 z 117
5.5
11.97%
14 z 117

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 10 8.55 %
3:1 10 8.55 %
1:1 9 7.69 %
2:1 9 7.69 %
1:2 9 7.69 %
1:0 7 5.98 %
0:2 7 5.98 %
0:1 6 5.13 %
0:0 5 4.27 %
3:2 5 4.27 %
1:4 5 4.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 5 4.27 %
1:3 4 3.42 %
2:0 3 2.56 %
0:3 3 2.56 %
5:2 2 1.71 %
4:0 2 1.71 %
3:3 1 0.85 %
2:3 1 0.85 %
4:3 1 0.85 %
3:4 1 0.85 %
4:2 1 0.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.85 %
3:0 1 0.85 %
2:5 1 0.85 %
5:1 1 0.85 %
0:5 1 0.85 %
5:0 1 0.85 %
0:6 1 0.85 %
0:7 1 0.85 %
7:0 1 0.85 %
8:1 1 0.85 %
9:2 1 0.85 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    39
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    26
    27%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe