Klasa A Tarnów II (Brzesko): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa A | Tarnów II (Brzesko)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
31
44.29 %
Zwycięstwa gości
28
40 %
Remisy
11
15.71 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
172
średnia: 2.46
Gości
159
średnia: 2.27

Bramki stracone

Gospodarzy
159
średnia: 2.27
Gości
172
średnia: 2.46

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 70
0.5
100%
70 z 70
8.57%
6 z 70
1.5
91.43%
64 z 70
21.43%
15 z 70
2.5
78.57%
55 z 70
37.14%
26 z 70
3.5
62.86%
44 z 70
51.43%
36 z 70
4.5
48.57%
34 z 70
62.86%
44 z 70
5.5
37.14%
26 z 70

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 5 7.14 %
2:1 5 7.14 %
3:3 4 5.71 %
0:1 4 5.71 %
3:1 4 5.71 %
2:3 3 4.29 %
1:3 3 4.29 %
3:0 3 4.29 %
5:0 3 4.29 %
1:0 2 2.86 %
3:4 2 2.86 %
2:0 2 2.86 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 2 2.86 %
4:2 2 2.86 %
3:5 2 2.86 %
0:3 2 2.86 %
4:1 2 2.86 %
4:0 2 2.86 %
5:1 2 2.86 %
1:5 2 2.86 %
2:2 1 1.43 %
4:4 1 1.43 %
1:2 1 1.43 %
2:4 1 1.43 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 1 1.43 %
3:7 1 1.43 %
1:6 1 1.43 %
2:7 1 1.43 %
2:8 1 1.43 %
8:2 1 1.43 %
7:0 1 1.43 %
8:0 1 1.43 %
0:9 1 1.43 %
1:12 1 1.43 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    23
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    11
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    22%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe