5. Liga mazowiecka II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | 5. Liga | mazowiecka II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
41
48.24 %
Zwycięstwa gości
34
40 %
Remisy
10
11.76 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
173
średnia: 2.04
Gości
154
średnia: 1.81

Bramki stracone

Gospodarzy
154
średnia: 1.81
Gości
173
średnia: 2.04

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.35%
2 z 85
0.5
97.65%
83 z 85
14.12%
12 z 85
1.5
85.88%
73 z 85
28.24%
24 z 85
2.5
71.76%
61 z 85
40%
34 z 85
3.5
60%
51 z 85
65.88%
56 z 85
4.5
34.12%
29 z 85
78.82%
67 z 85
5.5
21.18%
18 z 85

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 7 8.24 %
1:3 7 8.24 %
2:0 6 7.06 %
3:1 6 7.06 %
1:1 5 5.88 %
4:2 4 4.71 %
0:4 4 4.71 %
0:1 3 3.53 %
1:2 3 3.53 %
2:4 3 3.53 %
3:0 3 3.53 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 3 3.53 %
2:5 3 3.53 %
4:0 3 3.53 %
0:0 2 2.35 %
2:2 2 2.35 %
3:2 2 2.35 %
2:3 2 2.35 %
4:1 2 2.35 %
0:5 2 2.35 %
5:0 2 2.35 %
3:3 1 1.18 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 1 1.18 %
3:4 1 1.18 %
5:4 1 1.18 %
0:2 1 1.18 %
1:4 1 1.18 %
5:2 1 1.18 %
5:1 1 1.18 %
1:5 1 1.18 %
7:0 1 1.18 %
8:1 1 1.18 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    37
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    10
    13%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    26%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    10
    13%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe