Klasa A Warszawa IV: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | Klasa A | Warszawa IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
35
57.38 %
Zwycięstwa gości
16
26.23 %
Remisy
10
16.39 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
188
średnia: 3.08
Gości
115
średnia: 1.89

Bramki stracone

Gospodarzy
115
średnia: 1.89
Gości
188
średnia: 3.08

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.64%
1 z 61
0.5
98.36%
60 z 61
1.64%
1 z 61
1.5
98.36%
60 z 61
11.48%
7 z 61
2.5
88.52%
54 z 61
24.59%
15 z 61
3.5
75.41%
46 z 61
45.9%
28 z 61
4.5
54.1%
33 z 61
63.93%
39 z 61
5.5
36.07%
22 z 61

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 7 11.48 %
3:1 5 8.2 %
1:1 4 6.56 %
4:1 4 6.56 %
2:2 3 4.92 %
2:3 3 4.92 %
5:3 3 4.92 %
6:1 3 4.92 %
3:3 2 3.28 %
3:2 2 3.28 %
4:3 2 3.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 2 3.28 %
3:5 2 3.28 %
0:4 2 3.28 %
0:0 1 1.64 %
2:1 1 1.64 %
3:4 1 1.64 %
0:2 1 1.64 %
2:0 1 1.64 %
2:4 1 1.64 %
1:4 1 1.64 %
2:5 1 1.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:6 1 1.64 %
4:0 1 1.64 %
1:5 1 1.64 %
5:1 1 1.64 %
6:2 1 1.64 %
5:0 1 1.64 %
7:0 1 1.64 %
8:1 1 1.64 %
8:0 1 1.64 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    16
    31%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    9
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    25%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    27%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe