Klasa A Chełm: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubelskie | Klasa A | Chełm
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
33
50 %
Zwycięstwa gości
23
34.85 %
Remisy
10
15.15 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
163
średnia: 2.47
Gości
134
średnia: 2.03

Bramki stracone

Gospodarzy
134
średnia: 2.03
Gości
163
średnia: 2.47

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.03%
2 z 66
0.5
96.97%
64 z 66
9.09%
6 z 66
1.5
90.91%
60 z 66
27.27%
18 z 66
2.5
72.73%
48 z 66
34.85%
23 z 66
3.5
65.15%
43 z 66
51.52%
34 z 66
4.5
48.48%
32 z 66
65.15%
43 z 66
5.5
34.85%
23 z 66

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 6 9.09 %
2:0 5 7.58 %
3:2 4 6.06 %
3:1 4 6.06 %
1:2 3 4.55 %
0:4 3 4.55 %
0:0 2 3.03 %
1:0 2 3.03 %
0:1 2 3.03 %
2:3 2 3.03 %
3:4 2 3.03 %
1:4 2 3.03 %
2:5 2 3.03 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 2 3.03 %
5:1 2 3.03 %
7:0 2 3.03 %
2:2 1 1.52 %
3:3 1 1.52 %
2:1 1 1.52 %
4:3 1 1.52 %
5:4 1 1.52 %
0:2 1 1.52 %
1:3 1 1.52 %
4:2 1 1.52 %
2:4 1 1.52 %
5:3 1 1.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 1 1.52 %
5:2 1 1.52 %
6:3 1 1.52 %
6:2 1 1.52 %
7:3 1 1.52 %
0:5 1 1.52 %
1:6 1 1.52 %
6:0 1 1.52 %
0:6 1 1.52 %
7:1 1 1.52 %
1:7 1 1.52 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    23
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    14
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    22%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe