Klasa okręgowa Zamość: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubelskie | Klasa okręgowa | Zamość
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
47
45.19 %
Zwycięstwa gości
45
43.27 %
Remisy
12
11.54 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
213
średnia: 2.05
Gości
203
średnia: 1.95

Bramki stracone

Gospodarzy
203
średnia: 1.95
Gości
213
średnia: 2.05

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.96%
1 z 104
0.5
99.04%
103 z 104
6.73%
7 z 104
1.5
93.27%
97 z 104
19.23%
20 z 104
2.5
80.77%
84 z 104
44.23%
46 z 104
3.5
55.77%
58 z 104
63.46%
66 z 104
4.5
36.54%
38 z 104
80.77%
84 z 104
5.5
19.23%
20 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 9 8.65 %
0:2 7 6.73 %
1:3 7 6.73 %
3:1 7 6.73 %
1:2 6 5.77 %
3:0 6 5.77 %
0:3 5 4.81 %
1:4 5 4.81 %
1:1 4 3.85 %
2:2 4 3.85 %
5:0 4 3.85 %
1:0 3 2.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 3 2.88 %
3:2 3 2.88 %
4:1 3 2.88 %
3:3 2 1.92 %
2:0 2 1.92 %
2:4 2 1.92 %
4:2 2 1.92 %
0:4 2 1.92 %
6:2 2 1.92 %
0:5 2 1.92 %
0:0 1 0.96 %
4:4 1 0.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 1 0.96 %
3:4 1 0.96 %
4:3 1 0.96 %
5:2 1 0.96 %
2:5 1 0.96 %
1:5 1 0.96 %
5:1 1 0.96 %
6:1 1 0.96 %
0:6 1 0.96 %
1:7 1 0.96 %
7:0 1 0.96 %
8:0 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    38
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    18
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe