Klasa okręgowa Jarosław: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | Klasa okręgowa | Jarosław
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
48
50 %
Zwycięstwa gości
35
36.46 %
Remisy
13
13.54 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
193
średnia: 2.01
Gości
153
średnia: 1.59

Bramki stracone

Gospodarzy
153
średnia: 1.59
Gości
193
średnia: 2.01

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
5.21%
5 z 96
0.5
94.79%
91 z 96
17.71%
17 z 96
1.5
82.29%
79 z 96
33.33%
32 z 96
2.5
66.67%
64 z 96
51.04%
49 z 96
3.5
48.96%
47 z 96
68.75%
66 z 96
4.5
31.25%
30 z 96
81.25%
78 z 96
5.5
18.75%
18 z 96

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 8 8.33 %
1:1 6 6.25 %
1:0 6 6.25 %
0:1 6 6.25 %
2:0 6 6.25 %
3:1 6 6.25 %
0:0 5 5.21 %
1:3 5 5.21 %
2:3 4 4.17 %
3:0 4 4.17 %
0:2 3 3.13 %
0:3 3 3.13 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 3 3.13 %
4:0 3 3.13 %
1:2 2 2.08 %
3:2 2 2.08 %
4:3 2 2.08 %
0:4 2 2.08 %
5:1 2 2.08 %
1:5 2 2.08 %
5:0 2 2.08 %
7:1 2 2.08 %
2:2 1 1.04 %
3:3 1 1.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 1.04 %
2:4 1 1.04 %
4:2 1 1.04 %
3:5 1 1.04 %
4:1 1 1.04 %
3:6 1 1.04 %
6:2 1 1.04 %
7:2 1 1.04 %
6:0 1 1.04 %
0:6 1 1.04 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    42
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    15%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe