Klasa okręgowa Krosno: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | Klasa okręgowa | Krosno
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
47
45.19 %
Zwycięstwa gości
44
42.31 %
Remisy
13
12.5 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
207
średnia: 1.99
Gości
199
średnia: 1.91

Bramki stracone

Gospodarzy
199
średnia: 1.91
Gości
207
średnia: 1.99

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.88%
3 z 104
0.5
97.12%
101 z 104
8.65%
9 z 104
1.5
91.35%
95 z 104
22.12%
23 z 104
2.5
77.88%
81 z 104
44.23%
46 z 104
3.5
55.77%
58 z 104
64.42%
67 z 104
4.5
35.58%
37 z 104
81.73%
85 z 104
5.5
18.27%
19 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 9 8.65 %
3:1 8 7.69 %
1:2 7 6.73 %
2:3 7 6.73 %
2:0 7 6.73 %
0:3 6 5.77 %
2:2 5 4.81 %
2:4 5 4.81 %
1:1 4 3.85 %
0:1 4 3.85 %
4:1 4 3.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 3 2.88 %
3:2 3 2.88 %
0:2 3 2.88 %
1:3 3 2.88 %
4:0 3 2.88 %
5:0 3 2.88 %
1:0 2 1.92 %
4:2 2 1.92 %
2:5 2 1.92 %
5:2 2 1.92 %
0:4 2 1.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:7 2 1.92 %
3:3 1 0.96 %
4:3 1 0.96 %
3:5 1 0.96 %
3:0 1 0.96 %
1:4 1 0.96 %
5:1 1 0.96 %
8:1 1 0.96 %
0:9 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    37
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    29%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    19
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    12%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe