Klasa B Zabrze: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | Klasa B | Zabrze
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
45
43.69 %
Zwycięstwa gości
42
40.78 %
Remisy
16
15.53 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
240
średnia: 2.33
Gości
203
średnia: 1.97

Bramki stracone

Gospodarzy
203
średnia: 1.97
Gości
240
średnia: 2.33

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.94%
2 z 103
0.5
98.06%
101 z 103
11.65%
12 z 103
1.5
88.35%
91 z 103
25.24%
26 z 103
2.5
74.76%
77 z 103
41.75%
43 z 103
3.5
58.25%
60 z 103
59.22%
61 z 103
4.5
40.78%
42 z 103
68.93%
71 z 103
5.5
31.07%
32 z 103

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 7 6.8 %
2:0 7 6.8 %
3:0 7 6.8 %
1:3 6 5.83 %
1:1 5 4.85 %
3:3 5 4.85 %
1:2 5 4.85 %
0:3 4 3.88 %
1:4 4 3.88 %
4:0 4 3.88 %
2:2 3 2.91 %
1:0 3 2.91 %
3:2 3 2.91 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 3 2.91 %
0:4 3 2.91 %
1:5 3 2.91 %
6:0 3 2.91 %
0:0 2 1.94 %
0:2 2 1.94 %
3:1 2 1.94 %
4:2 2 1.94 %
2:5 2 1.94 %
6:2 2 1.94 %
6:1 2 1.94 %
8:1 2 1.94 %
4:4 1 0.97 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 1 0.97 %
4:5 1 0.97 %
2:4 1 0.97 %
3:5 1 0.97 %
6:4 1 0.97 %
3:6 1 0.97 %
5:1 1 0.97 %
7:3 1 0.97 %
1:7 1 0.97 %
7:0 1 0.97 %
1:10 1 0.97 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    43
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    10
    11%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    26%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe