Klasa okręgowa śląska II (Częstochowa-Lubliniec): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | Klasa okręgowa | śląska II (Częstochowa-Lubliniec)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
55
52.88 %
Zwycięstwa gości
29
27.88 %
Remisy
20
19.23 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
270
średnia: 2.6
Gości
185
średnia: 1.78

Bramki stracone

Gospodarzy
185
średnia: 1.78
Gości
270
średnia: 2.6

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.88%
3 z 104
0.5
97.12%
101 z 104
6.73%
7 z 104
1.5
93.27%
97 z 104
19.23%
20 z 104
2.5
80.77%
84 z 104
34.62%
36 z 104
3.5
65.38%
68 z 104
57.69%
60 z 104
4.5
42.31%
44 z 104
73.08%
76 z 104
5.5
26.92%
28 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 8 7.69 %
2:1 8 7.69 %
1:3 7 6.73 %
2:2 6 5.77 %
3:1 6 5.77 %
4:1 6 5.77 %
1:2 5 4.81 %
3:2 5 4.81 %
2:0 5 4.81 %
2:4 4 3.85 %
5:2 4 3.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 3 2.88 %
3:3 3 2.88 %
3:4 3 2.88 %
3:0 3 2.88 %
0:4 3 2.88 %
5:0 3 2.88 %
1:0 2 1.92 %
0:1 2 1.92 %
2:3 2 1.92 %
4:3 2 1.92 %
4:2 2 1.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 2 1.92 %
8:2 2 1.92 %
8:0 2 1.92 %
5:3 1 0.96 %
3:6 1 0.96 %
6:2 1 0.96 %
1:6 1 0.96 %
1:7 1 0.96 %
7:1 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    25
    29%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    25
    29%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    23%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    17
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe