Klasa A wielkopolska IX: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Wielkopolskie | Klasa A | wielkopolska IX
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
40
51.28 %
Zwycięstwa gości
30
38.46 %
Remisy
8
10.26 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
229
średnia: 2.94
Gości
166
średnia: 2.13

Bramki stracone

Gospodarzy
166
średnia: 2.13
Gości
229
średnia: 2.94

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 78
0.5
100%
78 z 78
5.13%
4 z 78
1.5
94.87%
74 z 78
16.67%
13 z 78
2.5
83.33%
65 z 78
32.05%
25 z 78
3.5
67.95%
53 z 78
51.28%
40 z 78
4.5
48.72%
38 z 78
61.54%
48 z 78
5.5
38.46%
30 z 78

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 6 7.69 %
2:2 5 6.41 %
0:2 5 6.41 %
2:1 3 3.85 %
3:2 3 3.85 %
1:3 3 3.85 %
4:2 3 3.85 %
4:0 3 3.85 %
5:1 3 3.85 %
1:6 3 3.85 %
1:1 2 2.56 %
1:0 2 2.56 %
0:1 2 2.56 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 2 2.56 %
3:1 2 2.56 %
3:5 2 2.56 %
3:0 2 2.56 %
1:4 2 2.56 %
5:2 2 2.56 %
0:4 2 2.56 %
5:0 2 2.56 %
8:2 2 2.56 %
8:1 2 2.56 %
8:0 2 2.56 %
4:4 1 1.28 %
2:3 1 1.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 1.28 %
5:3 1 1.28 %
6:4 1 1.28 %
0:3 1 1.28 %
2:5 1 1.28 %
6:2 1 1.28 %
7:3 1 1.28 %
7:2 1 1.28 %
2:7 1 1.28 %
0:8 1 1.28 %
12:0 1 1.28 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    25
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    14
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    27%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe