Klasa okręgowa wielkopolska I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Wielkopolskie | Klasa okręgowa | wielkopolska I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
50
48.08 %
Zwycięstwa gości
44
42.31 %
Remisy
10
9.62 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
266
średnia: 2.56
Gości
242
średnia: 2.33

Bramki stracone

Gospodarzy
242
średnia: 2.33
Gości
266
średnia: 2.56

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.96%
1 z 104
0.5
99.04%
103 z 104
5.77%
6 z 104
1.5
94.23%
98 z 104
15.38%
16 z 104
2.5
84.62%
88 z 104
25%
26 z 104
3.5
75%
78 z 104
44.23%
46 z 104
4.5
55.77%
58 z 104
65.38%
68 z 104
5.5
34.62%
36 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 7 6.73 %
4:1 7 6.73 %
2:3 6 5.77 %
3:1 5 4.81 %
1:3 5 4.81 %
1:1 4 3.85 %
1:2 4 3.85 %
4:3 4 3.85 %
0:4 4 3.85 %
2:2 3 2.88 %
0:1 3 2.88 %
2:0 3 2.88 %
0:2 3 2.88 %
5:3 3 2.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 3 2.88 %
4:0 3 2.88 %
3:3 2 1.92 %
1:0 2 1.92 %
2:1 2 1.92 %
2:4 2 1.92 %
1:4 2 1.92 %
5:2 2 1.92 %
1:5 2 1.92 %
2:6 2 1.92 %
6:2 2 1.92 %
6:0 2 1.92 %
1:7 2 1.92 %
7:1 2 1.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 1 0.96 %
3:4 1 0.96 %
4:2 1 0.96 %
3:5 1 0.96 %
3:0 1 0.96 %
2:5 1 0.96 %
3:6 1 0.96 %
7:4 1 0.96 %
5:1 1 0.96 %
1:6 1 0.96 %
2:7 1 0.96 %
7:0 1 0.96 %
8:0 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    27
    28%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    24
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    28%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe