Klasa A Stalowa Wola II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | Klasa A | Stalowa Wola II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
42
50.6 %
Zwycięstwa gości
23
27.71 %
Remisy
18
21.69 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
162
średnia: 1.95
Gości
117
średnia: 1.41

Bramki stracone

Gospodarzy
117
średnia: 1.41
Gości
162
średnia: 1.95

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
7.23%
6 z 83
0.5
92.77%
77 z 83
19.28%
16 z 83
1.5
80.72%
67 z 83
39.76%
33 z 83
2.5
60.24%
50 z 83
59.04%
49 z 83
3.5
40.96%
34 z 83
73.49%
61 z 83
4.5
26.51%
22 z 83
80.72%
67 z 83
5.5
19.28%
16 z 83

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 11 13.25 %
1:1 9 10.84 %
2:0 7 8.43 %
0:0 6 7.23 %
0:1 6 7.23 %
3:1 6 7.23 %
1:0 4 4.82 %
1:2 4 4.82 %
1:3 4 4.82 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 4 4.82 %
3:2 3 3.61 %
2:3 3 3.61 %
2:2 2 2.41 %
2:5 2 2.41 %
5:2 2 2.41 %
3:3 1 1.2 %
3:4 1 1.2 %
0:2 1 1.2 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 1 1.2 %
5:1 1 1.2 %
1:5 1 1.2 %
6:1 1 1.2 %
7:0 1 1.2 %
1:8 1 1.2 %
9:0 1 1.2 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    27
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    31%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    8
    11%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe