Klasa B Rzeszów VII (Kolbuszowa): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | Klasa B | Rzeszów VII (Kolbuszowa)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
30
45.45 %
Zwycięstwa gości
28
42.42 %
Remisy
8
12.12 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
159
średnia: 2.41
Gości
157
średnia: 2.38

Bramki stracone

Gospodarzy
157
średnia: 2.38
Gości
159
średnia: 2.41

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.52%
1 z 66
0.5
98.48%
65 z 66
6.06%
4 z 66
1.5
93.94%
62 z 66
19.7%
13 z 66
2.5
80.3%
53 z 66
39.39%
26 z 66
3.5
60.61%
40 z 66
51.52%
34 z 66
4.5
48.48%
32 z 66
60.61%
40 z 66
5.5
39.39%
26 z 66

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 5 7.58 %
2:2 4 6.06 %
1:2 4 6.06 %
3:2 4 6.06 %
0:3 4 6.06 %
1:0 3 4.55 %
2:1 3 4.55 %
1:1 2 3.03 %
3:4 2 3.03 %
4:5 2 3.03 %
0:2 2 3.03 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 2 3.03 %
4:2 2 3.03 %
3:0 2 3.03 %
1:4 2 3.03 %
4:0 2 3.03 %
6:1 2 3.03 %
1:7 2 3.03 %
0:7 2 3.03 %
8:0 2 3.03 %
0:0 1 1.52 %
3:3 1 1.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 1 1.52 %
1:3 1 1.52 %
5:2 1 1.52 %
3:6 1 1.52 %
2:6 1 1.52 %
2:7 1 1.52 %
6:0 1 1.52 %
0:6 1 1.52 %
7:0 1 1.52 %
8:1 1 1.52 %
2:9 1 1.52 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    26
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    15
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    6
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    12
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe