4. Liga : rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
51
50.5 %
39
38.61 %
11
10.89 %
Bramki zdobyte
274
średnia: 2.71
211
średnia: 2.09
Bramki stracone
211
średnia: 2.09
274
średnia: 2.71
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 101
99 z 101
6 z 101
95 z 101
16 z 101
85 z 101
41 z 101
60 z 101
54 z 101
47 z 101
70 z 101
31 z 101
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 8 | 7.92 % |
| 3:0 | 8 | 7.92 % |
| 0:3 | 7 | 6.93 % |
| 3:2 | 5 | 4.95 % |
| 5:0 | 5 | 4.95 % |
| 1:1 | 4 | 3.96 % |
| 2:2 | 3 | 2.97 % |
| 0:1 | 3 | 2.97 % |
| 2:0 | 3 | 2.97 % |
| 0:2 | 3 | 2.97 % |
| 3:1 | 3 | 2.97 % |
| 1:3 | 3 | 2.97 % |
| 2:4 | 3 | 2.97 % |
| 4:1 | 3 | 2.97 % |
| 0:4 | 3 | 2.97 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:0 | 2 | 1.98 % |
| 3:3 | 2 | 1.98 % |
| 1:2 | 2 | 1.98 % |
| 2:3 | 2 | 1.98 % |
| 3:4 | 2 | 1.98 % |
| 1:7 | 2 | 1.98 % |
| 0:8 | 2 | 1.98 % |
| 11:0 | 2 | 1.98 % |
| 1:0 | 1 | 0.99 % |
| 4:3 | 1 | 0.99 % |
| 4:2 | 1 | 0.99 % |
| 5:3 | 1 | 0.99 % |
| 1:4 | 1 | 0.99 % |
| 4:0 | 1 | 0.99 % |
| 1:5 | 1 | 0.99 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:1 | 1 | 0.99 % |
| 2:6 | 1 | 0.99 % |
| 1:6 | 1 | 0.99 % |
| 6:1 | 1 | 0.99 % |
| 2:7 | 1 | 0.99 % |
| 8:3 | 1 | 0.99 % |
| 0:6 | 1 | 0.99 % |
| 7:1 | 1 | 0.99 % |
| 7:0 | 1 | 0.99 % |
| 8:0 | 1 | 0.99 % |
| 9:0 | 1 | 0.99 % |
| 3:12 | 1 | 0.99 % |
| 13:0 | 1 | 0.99 % |
| 15:0 | 1 | 0.99 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4650%Wygrana przynajmniej 1 bramką2022%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1112%Wygrana 3 bramkami i więcej1516%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Supraślanka Supraśl wycofała się z rozgrywek po 11. kolejkach.


















