4. Liga podlaska: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podlaskie | 4. Liga | podlaska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
51
50.5 %
Zwycięstwa gości
39
38.61 %
Remisy
11
10.89 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
274
średnia: 2.71
Gości
211
średnia: 2.09

Bramki stracone

Gospodarzy
211
średnia: 2.09
Gości
274
średnia: 2.71

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.98%
2 z 101
0.5
98.02%
99 z 101
5.94%
6 z 101
1.5
94.06%
95 z 101
15.84%
16 z 101
2.5
84.16%
85 z 101
40.59%
41 z 101
3.5
59.41%
60 z 101
53.47%
54 z 101
4.5
46.53%
47 z 101
69.31%
70 z 101
5.5
30.69%
31 z 101

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 8 7.92 %
3:0 8 7.92 %
0:3 7 6.93 %
3:2 5 4.95 %
5:0 5 4.95 %
1:1 4 3.96 %
2:2 3 2.97 %
0:1 3 2.97 %
2:0 3 2.97 %
0:2 3 2.97 %
3:1 3 2.97 %
1:3 3 2.97 %
2:4 3 2.97 %
4:1 3 2.97 %
0:4 3 2.97 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 2 1.98 %
3:3 2 1.98 %
1:2 2 1.98 %
2:3 2 1.98 %
3:4 2 1.98 %
1:7 2 1.98 %
0:8 2 1.98 %
11:0 2 1.98 %
1:0 1 0.99 %
4:3 1 0.99 %
4:2 1 0.99 %
5:3 1 0.99 %
1:4 1 0.99 %
4:0 1 0.99 %
1:5 1 0.99 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 1 0.99 %
2:6 1 0.99 %
1:6 1 0.99 %
6:1 1 0.99 %
2:7 1 0.99 %
8:3 1 0.99 %
0:6 1 0.99 %
7:1 1 0.99 %
7:0 1 0.99 %
8:0 1 0.99 %
9:0 1 0.99 %
3:12 1 0.99 %
13:0 1 0.99 %
15:0 1 0.99 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    46
    50%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Supraślanka Supraśl wycofała się z rozgrywek po 11. kolejkach.