Klasa A Jelenia Góra II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Dolnośląskie | Klasa A | Jelenia Góra II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
43
55.13 %
Zwycięstwa gości
27
34.62 %
Remisy
8
10.26 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
211
średnia: 2.71
Gości
167
średnia: 2.14

Bramki stracone

Gospodarzy
167
średnia: 2.14
Gości
211
średnia: 2.71

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.28%
1 z 78
0.5
98.72%
77 z 78
5.13%
4 z 78
1.5
94.87%
74 z 78
12.82%
10 z 78
2.5
87.18%
68 z 78
33.33%
26 z 78
3.5
66.67%
52 z 78
50%
39 z 78
4.5
50%
39 z 78
67.95%
53 z 78
5.5
32.05%
25 z 78

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 8 10.26 %
1:2 5 6.41 %
3:2 5 6.41 %
2:2 4 5.13 %
4:1 4 5.13 %
4:0 4 5.13 %
2:0 3 3.85 %
3:1 3 3.85 %
4:2 3 3.85 %
1:1 2 2.56 %
0:1 2 2.56 %
2:1 2 2.56 %
1:3 2 2.56 %
2:4 2 2.56 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 2 2.56 %
5:0 2 2.56 %
0:6 2 2.56 %
0:0 1 1.28 %
4:4 1 1.28 %
1:0 1 1.28 %
2:3 1 1.28 %
3:4 1 1.28 %
0:2 1 1.28 %
5:3 1 1.28 %
0:3 1 1.28 %
6:3 1 1.28 %
3:6 1 1.28 %
1:5 1 1.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 1 1.28 %
2:6 1 1.28 %
6:1 1 1.28 %
6:0 1 1.28 %
1:7 1 1.28 %
0:7 1 1.28 %
9:2 1 1.28 %
0:8 1 1.28 %
9:0 1 1.28 %
2:11 1 1.28 %
0:10 1 1.28 %
11:0 1 1.28 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    31
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    14
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    21%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe