Klasa B Jelenia Góra V: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Dolnośląskie | Klasa B | Jelenia Góra V
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
37
55.22 %
Zwycięstwa gości
26
38.81 %
Remisy
4
5.97 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
206
średnia: 3.07
Gości
155
średnia: 2.31

Bramki stracone

Gospodarzy
155
średnia: 2.31
Gości
206
średnia: 3.07

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 67
0.5
100%
67 z 67
5.97%
4 z 67
1.5
94.03%
63 z 67
13.43%
9 z 67
2.5
86.57%
58 z 67
23.88%
16 z 67
3.5
76.12%
51 z 67
38.81%
26 z 67
4.5
61.19%
41 z 67
55.22%
37 z 67
5.5
44.78%
30 z 67

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 4 5.97 %
4:2 4 5.97 %
2:4 4 5.97 %
3:0 4 5.97 %
4:1 4 5.97 %
1:0 3 4.48 %
2:3 3 4.48 %
1:3 3 4.48 %
2:2 2 2.99 %
1:2 2 2.99 %
3:1 2 2.99 %
1:4 2 2.99 %
4:0 2 2.99 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 2 2.99 %
6:2 2 2.99 %
8:0 2 2.99 %
3:3 1 1.49 %
4:4 1 1.49 %
0:1 1 1.49 %
2:1 1 1.49 %
3:2 1 1.49 %
0:2 1 1.49 %
4:6 1 1.49 %
3:6 1 1.49 %
0:4 1 1.49 %
2:6 1 1.49 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:7 1 1.49 %
0:5 1 1.49 %
1:6 1 1.49 %
6:1 1 1.49 %
2:7 1 1.49 %
7:2 1 1.49 %
7:1 1 1.49 %
7:0 1 1.49 %
8:1 1 1.49 %
1:10 1 1.49 %
0:10 1 1.49 %
11:0 1 1.49 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    22
    35%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    7
    11%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    22%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    32%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe