Klasa A Zamość: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubelskie | Klasa A | Zamość
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
49
58.33 %
Zwycięstwa gości
29
34.52 %
Remisy
6
7.14 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
261
średnia: 3.11
Gości
179
średnia: 2.13

Bramki stracone

Gospodarzy
179
średnia: 2.13
Gości
261
średnia: 3.11

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 84
0.5
100%
84 z 84
1.19%
1 z 84
1.5
98.81%
83 z 84
11.9%
10 z 84
2.5
88.1%
74 z 84
25%
21 z 84
3.5
75%
63 z 84
39.29%
33 z 84
4.5
60.71%
51 z 84
60.71%
51 z 84
5.5
39.29%
33 z 84

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 5 5.95 %
2:0 5 5.95 %
0:3 5 5.95 %
4:0 5 5.95 %
5:0 5 5.95 %
0:6 4 4.76 %
1:1 3 3.57 %
2:3 3 3.57 %
3:1 3 3.57 %
1:3 3 3.57 %
4:1 3 3.57 %
5:1 3 3.57 %
1:5 3 3.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:1 3 3.57 %
3:3 2 2.38 %
1:2 2 2.38 %
2:1 2 2.38 %
4:2 2 2.38 %
3:0 2 2.38 %
0:5 2 2.38 %
5:5 1 1.19 %
0:1 1 1.19 %
4:3 1 1.19 %
0:2 1 1.19 %
5:3 1 1.19 %
2:5 1 1.19 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 1 1.19 %
1:6 1 1.19 %
6:1 1 1.19 %
8:3 1 1.19 %
6:0 1 1.19 %
8:2 1 1.19 %
7:0 1 1.19 %
0:7 1 1.19 %
9:2 1 1.19 %
2:9 1 1.19 %
8:0 1 1.19 %
11:3 1 1.19 %
11:0 1 1.19 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    36
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    13
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    26%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe