Klasa B Biała Podlaska II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubelskie | Klasa B | Biała Podlaska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
30
46.88 %
Zwycięstwa gości
24
37.5 %
Remisy
10
15.63 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
194
średnia: 3.03
Gości
151
średnia: 2.36

Bramki stracone

Gospodarzy
151
średnia: 2.36
Gości
194
średnia: 3.03

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.69%
3 z 64
0.5
95.31%
61 z 64
6.25%
4 z 64
1.5
93.75%
60 z 64
18.75%
12 z 64
2.5
81.25%
52 z 64
32.81%
21 z 64
3.5
67.19%
43 z 64
40.63%
26 z 64
4.5
59.38%
38 z 64
59.38%
38 z 64
5.5
40.63%
26 z 64

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 4 6.25 %
2:1 4 6.25 %
3:2 4 6.25 %
0:2 4 6.25 %
0:0 3 4.69 %
1:2 3 4.69 %
4:1 3 4.69 %
1:4 3 4.69 %
3:1 2 3.13 %
4:2 2 3.13 %
3:5 2 3.13 %
3:0 2 3.13 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 2 3.13 %
7:1 2 3.13 %
0:7 2 3.13 %
8:1 2 3.13 %
2:2 1 1.56 %
3:3 1 1.56 %
4:4 1 1.56 %
1:0 1 1.56 %
2:3 1 1.56 %
1:3 1 1.56 %
2:5 1 1.56 %
4:7 1 1.56 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 1 1.56 %
1:5 1 1.56 %
6:2 1 1.56 %
0:5 1 1.56 %
1:6 1 1.56 %
7:2 1 1.56 %
3:8 1 1.56 %
8:2 1 1.56 %
2:8 1 1.56 %
9:0 1 1.56 %
15:1 1 1.56 %
15:0 1 1.56 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    16
    28%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    12
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    22
    39%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe