Klasa okręgowa opolska I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Opolskie | Klasa okręgowa | opolska I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
56
50 %
Zwycięstwa gości
45
40.18 %
Remisy
11
9.82 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
279
średnia: 2.49
Gości
231
średnia: 2.06

Bramki stracone

Gospodarzy
231
średnia: 2.06
Gości
279
średnia: 2.49

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.57%
4 z 112
0.5
96.43%
108 z 112
11.61%
13 z 112
1.5
88.39%
99 z 112
21.43%
24 z 112
2.5
78.57%
88 z 112
34.82%
39 z 112
3.5
65.18%
73 z 112
51.79%
58 z 112
4.5
48.21%
54 z 112
68.75%
77 z 112
5.5
31.25%
35 z 112

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 7 6.25 %
1:2 7 6.25 %
2:3 7 6.25 %
3:1 7 6.25 %
4:1 6 5.36 %
1:3 5 4.46 %
4:0 5 4.46 %
0:0 4 3.57 %
1:1 4 3.57 %
4:3 4 3.57 %
2:0 4 3.57 %
4:2 4 3.57 %
5:2 4 3.57 %
2:1 3 2.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 3 2.68 %
0:3 3 2.68 %
5:1 3 2.68 %
2:2 2 1.79 %
1:0 2 1.79 %
3:2 2 1.79 %
3:0 2 1.79 %
0:5 2 1.79 %
0:7 2 1.79 %
7:0 2 1.79 %
3:3 1 0.89 %
2:4 1 0.89 %
5:3 1 0.89 %
3:5 1 0.89 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:4 1 0.89 %
1:4 1 0.89 %
6:2 1 0.89 %
5:0 1 0.89 %
1:6 1 0.89 %
3:8 1 0.89 %
8:3 1 0.89 %
0:6 1 0.89 %
6:0 1 0.89 %
2:9 1 0.89 %
9:2 1 0.89 %
0:8 1 0.89 %
0:9 1 0.89 %
11:0 1 0.89 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    42
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    19%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe