Klasa okręgowa opolska II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Opolskie | Klasa okręgowa | opolska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
55
49.11 %
Zwycięstwa gości
44
39.29 %
Remisy
13
11.61 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
228
średnia: 2.04
Gości
213
średnia: 1.9

Bramki stracone

Gospodarzy
213
średnia: 1.9
Gości
228
średnia: 2.04

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.57%
4 z 112
0.5
96.43%
108 z 112
13.39%
15 z 112
1.5
86.61%
97 z 112
24.11%
27 z 112
2.5
75.89%
85 z 112
50%
56 z 112
3.5
50%
56 z 112
65.18%
73 z 112
4.5
34.82%
39 z 112
75.89%
85 z 112
5.5
24.11%
27 z 112

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 10 8.93 %
3:0 7 6.25 %
0:1 6 5.36 %
1:2 6 5.36 %
0:3 6 5.36 %
2:2 5 4.46 %
1:0 5 4.46 %
0:0 4 3.57 %
1:1 4 3.57 %
0:2 4 3.57 %
2:0 4 3.57 %
3:1 4 3.57 %
1:3 4 3.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 4 3.57 %
5:2 4 3.57 %
4:0 3 2.68 %
2:6 3 2.68 %
3:2 2 1.79 %
4:2 2 1.79 %
1:5 2 1.79 %
5:1 2 1.79 %
5:0 2 1.79 %
0:5 2 1.79 %
6:1 2 1.79 %
1:6 2 1.79 %
2:3 1 0.89 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 0.89 %
2:4 1 0.89 %
5:3 1 0.89 %
1:4 1 0.89 %
2:5 1 0.89 %
3:6 1 0.89 %
0:4 1 0.89 %
6:2 1 0.89 %
2:7 1 0.89 %
6:0 1 0.89 %
1:7 1 0.89 %
0:7 1 0.89 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    46
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    25
    24%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe