4. Liga : rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podlaskie | 4. Liga | podlaska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
52
50.98 %
Zwycięstwa gości
39
38.24 %
Remisy
11
10.78 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
277
średnia: 2.72
Gości
212
średnia: 2.08

Bramki stracone

Gospodarzy
212
średnia: 2.08
Gości
277
średnia: 2.72

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.96%
2 z 102
0.5
98.04%
100 z 102
5.88%
6 z 102
1.5
94.12%
96 z 102
15.69%
16 z 102
2.5
84.31%
86 z 102
40.2%
41 z 102
3.5
59.8%
61 z 102
53.92%
55 z 102
4.5
46.08%
47 z 102
69.61%
71 z 102
5.5
30.39%
31 z 102

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 8 7.84 %
3:0 8 7.84 %
0:3 7 6.86 %
3:2 5 4.9 %
5:0 5 4.9 %
1:1 4 3.92 %
3:1 4 3.92 %
2:2 3 2.94 %
0:1 3 2.94 %
2:0 3 2.94 %
0:2 3 2.94 %
1:3 3 2.94 %
2:4 3 2.94 %
4:1 3 2.94 %
0:4 3 2.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 2 1.96 %
3:3 2 1.96 %
1:2 2 1.96 %
2:3 2 1.96 %
3:4 2 1.96 %
1:7 2 1.96 %
0:8 2 1.96 %
11:0 2 1.96 %
1:0 1 0.98 %
4:3 1 0.98 %
4:2 1 0.98 %
5:3 1 0.98 %
1:4 1 0.98 %
4:0 1 0.98 %
1:5 1 0.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 1 0.98 %
2:6 1 0.98 %
1:6 1 0.98 %
6:1 1 0.98 %
2:7 1 0.98 %
8:3 1 0.98 %
0:6 1 0.98 %
7:1 1 0.98 %
7:0 1 0.98 %
8:0 1 0.98 %
9:0 1 0.98 %
3:12 1 0.98 %
13:0 1 0.98 %
15:0 1 0.98 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    46
    49%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Supraślanka Supraśl wycofała się z rozgrywek po 11. kolejkach.