3. Liga grupa II: rozgrywki, tabela, statystyki

Wszystkie mecze i pozycje drużyn z grupy 2 III Ligi dostępne są tutaj na Superscore.

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Polska | 3. Liga | grupa II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
55
38.19 %
Zwycięstwa gości
50
34.72 %
Remisy
39
27.08 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
260
średnia: 1.81
Gości
235
średnia: 1.63

Bramki stracone

Gospodarzy
235
średnia: 1.63
Gości
260
średnia: 1.81

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
6.94%
10 z 144
0.5
93.06%
134 z 144
18.75%
27 z 144
1.5
81.25%
117 z 144
37.5%
54 z 144
2.5
62.5%
90 z 144
53.47%
77 z 144
3.5
46.53%
67 z 144
69.44%
100 z 144
4.5
30.56%
44 z 144
82.64%
119 z 144
5.5
17.36%
25 z 144

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 17 11.81 %
1:0 11 7.64 %
0:0 10 6.94 %
2:1 9 6.25 %
2:2 8 5.56 %
1:2 8 5.56 %
2:3 7 4.86 %
3:1 7 4.86 %
0:1 6 4.17 %
2:0 6 4.17 %
1:3 6 4.17 %
1:4 5 3.47 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 4 2.78 %
2:4 4 2.78 %
3:3 3 2.08 %
4:3 3 2.08 %
0:3 3 2.08 %
3:0 3 2.08 %
4:1 3 2.08 %
5:0 3 2.08 %
3:4 2 1.39 %
4:2 2 1.39 %
0:4 2 1.39 %
5:1 2 1.39 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.69 %
3:2 1 0.69 %
5:3 1 0.69 %
5:2 1 0.69 %
2:5 1 0.69 %
1:5 1 0.69 %
2:6 1 0.69 %
6:1 1 0.69 %
7:0 1 0.69 %
8:1 1 0.69 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    49
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    30
    26%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    14%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe