3. Liga grupa IV: rozgrywki, tabela, statystyki

Aktualne informacje o rozgrywkach grupy 4 III Ligi, w tym terminarz i tabela, znajdziesz na stronie Superscore.

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Polska | 3. Liga | grupa IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
68
47.89 %
Zwycięstwa gości
41
28.87 %
Remisy
33
23.24 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
238
średnia: 1.68
Gości
186
średnia: 1.31

Bramki stracone

Gospodarzy
186
średnia: 1.31
Gości
238
średnia: 1.68

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
5.63%
8 z 142
0.5
94.37%
134 z 142
21.13%
30 z 142
1.5
78.87%
112 z 142
40.14%
57 z 142
2.5
59.86%
85 z 142
65.49%
93 z 142
3.5
34.51%
49 z 142
83.8%
119 z 142
4.5
16.2%
23 z 142
91.55%
130 z 142
5.5
8.45%
12 z 142

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 16 11.27 %
1:0 15 10.56 %
1:1 12 8.45 %
2:2 12 8.45 %
1:2 11 7.75 %
0:0 8 5.63 %
2:0 8 5.63 %
0:1 7 4.93 %
0:2 7 4.93 %
3:1 5 3.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 5 3.52 %
4:1 5 3.52 %
1:3 4 2.82 %
4:2 4 2.82 %
0:3 4 2.82 %
4:0 3 2.11 %
3:2 2 1.41 %
2:3 2 1.41 %
0:4 2 1.41 %
3:3 1 0.7 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 0.7 %
3:4 1 0.7 %
5:4 1 0.7 %
2:4 1 0.7 %
1:4 1 0.7 %
2:5 1 0.7 %
5:2 1 0.7 %
6:2 1 0.7 %
5:0 1 0.7 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    60
    51%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    34
    29%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    9
    8%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe