Klasa A Rzeszów II (Łańcut): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | Klasa A | Rzeszów II (Łańcut)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
72
48.98 %
Zwycięstwa gości
52
35.37 %
Remisy
23
15.65 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
317
średnia: 2.16
Gości
256
średnia: 1.74

Bramki stracone

Gospodarzy
256
średnia: 1.74
Gości
317
średnia: 2.16

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.36%
2 z 147
0.5
98.64%
145 z 147
12.24%
18 z 147
1.5
87.76%
129 z 147
24.49%
36 z 147
2.5
75.51%
111 z 147
51.7%
76 z 147
3.5
48.3%
71 z 147
64.63%
95 z 147
4.5
35.37%
52 z 147
75.51%
111 z 147
5.5
24.49%
36 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 14 9.52 %
1:0 10 6.8 %
0:3 10 6.8 %
1:1 9 6.12 %
2:2 9 6.12 %
2:1 8 5.44 %
1:2 8 5.44 %
4:1 7 4.76 %
0:1 6 4.08 %
2:0 5 3.4 %
0:2 4 2.72 %
3:1 4 2.72 %
3:3 3 2.04 %
1:3 3 2.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 3 2.04 %
1:5 3 2.04 %
5:0 3 2.04 %
0:6 3 2.04 %
0:0 2 1.36 %
3:2 2 1.36 %
2:3 2 1.36 %
4:3 2 1.36 %
4:2 2 1.36 %
5:2 2 1.36 %
4:0 2 1.36 %
0:5 2 1.36 %
6:1 2 1.36 %
1:6 2 1.36 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:1 2 1.36 %
0:7 2 1.36 %
8:0 2 1.36 %
3:4 1 0.68 %
3:5 1 0.68 %
2:5 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
0:4 1 0.68 %
5:1 1 0.68 %
6:0 1 0.68 %
7:0 1 0.68 %
8:1 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    68
    54%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    22
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • LKS Wola Dalsza wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.