Klasa okręgowa Stalowa Wola: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
84
50 %
61
36.31 %
23
13.69 %
Bramki zdobyte
382
średnia: 2.27
286
średnia: 1.7
Bramki stracone
286
średnia: 1.7
382
średnia: 2.27
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 168
163 z 168
20 z 168
148 z 168
47 z 168
121 z 168
76 z 168
92 z 168
105 z 168
63 z 168
132 z 168
36 z 168
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 9 | 5.36 % |
| 1:0 | 9 | 5.36 % |
| 1:2 | 9 | 5.36 % |
| 0:2 | 9 | 5.36 % |
| 2:0 | 9 | 5.36 % |
| 1:3 | 9 | 5.36 % |
| 3:0 | 9 | 5.36 % |
| 2:1 | 7 | 4.17 % |
| 3:1 | 7 | 4.17 % |
| 2:2 | 6 | 3.57 % |
| 0:1 | 6 | 3.57 % |
| 3:2 | 6 | 3.57 % |
| 4:1 | 6 | 3.57 % |
| 0:0 | 5 | 2.98 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:3 | 5 | 2.98 % |
| 4:0 | 5 | 2.98 % |
| 6:0 | 5 | 2.98 % |
| 0:3 | 4 | 2.38 % |
| 1:4 | 4 | 2.38 % |
| 0:5 | 4 | 2.38 % |
| 6:1 | 4 | 2.38 % |
| 4:2 | 3 | 1.79 % |
| 5:1 | 3 | 1.79 % |
| 3:3 | 2 | 1.19 % |
| 5:3 | 2 | 1.19 % |
| 5:2 | 2 | 1.19 % |
| 0:4 | 2 | 1.19 % |
| 1:5 | 2 | 1.19 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:0 | 2 | 1.19 % |
| 1:6 | 2 | 1.19 % |
| 4:4 | 1 | 0.6 % |
| 3:4 | 1 | 0.6 % |
| 4:3 | 1 | 0.6 % |
| 5:4 | 1 | 0.6 % |
| 3:5 | 1 | 0.6 % |
| 2:6 | 1 | 0.6 % |
| 2:7 | 1 | 0.6 % |
| 0:9 | 1 | 0.6 % |
| 9:0 | 1 | 0.6 % |
| 11:0 | 1 | 0.6 % |
| 14:0 | 1 | 0.6 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7349%Wygrana przynajmniej 1 bramką3020%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2215%Wygrana 3 bramkami i więcej2517%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe


















