Klasa A Oświęcim: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa A | Oświęcim
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
28
44.44 %
Zwycięstwa gości
23
36.51 %
Remisy
12
19.05 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
154
średnia: 2.44
Gości
118
średnia: 1.87

Bramki stracone

Gospodarzy
118
średnia: 1.87
Gości
154
średnia: 2.44

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 63
0.5
100%
63 z 63
9.52%
6 z 63
1.5
90.48%
57 z 63
31.75%
20 z 63
2.5
68.25%
43 z 63
42.86%
27 z 63
3.5
57.14%
36 z 63
57.14%
36 z 63
4.5
42.86%
27 z 63
76.19%
48 z 63
5.5
23.81%
15 z 63

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 6 9.52 %
1:1 4 6.35 %
2:0 4 6.35 %
2:2 3 4.76 %
1:0 3 4.76 %
0:1 3 4.76 %
2:1 3 4.76 %
2:3 3 4.76 %
3:2 3 4.76 %
4:1 3 4.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 3 4.76 %
3:3 2 3.17 %
5:5 2 3.17 %
1:2 2 3.17 %
3:4 2 3.17 %
0:3 2 3.17 %
5:1 2 3.17 %
4:4 1 1.59 %
3:1 1 1.59 %
1:3 1 1.59 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 1 1.59 %
1:4 1 1.59 %
5:2 1 1.59 %
6:3 1 1.59 %
0:4 1 1.59 %
5:0 1 1.59 %
0:5 1 1.59 %
2:7 1 1.59 %
11:1 1 1.59 %
12:0 1 1.59 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    25
    49%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    13
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    3
    6%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    10
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe