Liga okręgowa Kraków III (Myślenice): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Liga okręgowa | Kraków III (Myślenice)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
33
52.38 %
Zwycięstwa gości
26
41.27 %
Remisy
4
6.35 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
138
średnia: 2.19
Gości
122
średnia: 1.94

Bramki stracone

Gospodarzy
122
średnia: 1.94
Gości
138
średnia: 2.19

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 63
0.5
100%
63 z 63
9.52%
6 z 63
1.5
90.48%
57 z 63
19.05%
12 z 63
2.5
80.95%
51 z 63
41.27%
26 z 63
3.5
58.73%
37 z 63
53.97%
34 z 63
4.5
46.03%
29 z 63
80.95%
51 z 63
5.5
19.05%
12 z 63

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 6 9.52 %
1:0 5 7.94 %
1:2 5 7.94 %
2:3 4 6.35 %
3:0 4 6.35 %
1:4 4 6.35 %
2:1 3 4.76 %
3:1 3 4.76 %
1:1 2 3.17 %
2:0 2 3.17 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 2 3.17 %
1:3 2 3.17 %
0:3 2 3.17 %
4:0 2 3.17 %
1:5 2 3.17 %
5:0 2 3.17 %
2:2 1 1.59 %
3:3 1 1.59 %
0:1 1 1.59 %
4:3 1 1.59 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:4 1 1.59 %
2:4 1 1.59 %
4:1 1 1.59 %
2:5 1 1.59 %
6:2 1 1.59 %
1:6 1 1.59 %
0:6 1 1.59 %
7:1 1 1.59 %
7:0 1 1.59 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    22
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    34%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    6
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    19%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe