Klasa B Myślenice: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa B | Myślenice
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
40
55.56 %
Zwycięstwa gości
29
40.28 %
Remisy
3
4.17 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
201
średnia: 2.79
Gości
165
średnia: 2.29

Bramki stracone

Gospodarzy
165
średnia: 2.29
Gości
201
średnia: 2.79

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 72
0.5
100%
72 z 72
0%
0 z 72
1.5
100%
72 z 72
8.33%
6 z 72
2.5
91.67%
66 z 72
25%
18 z 72
3.5
75%
54 z 72
44.44%
32 z 72
4.5
55.56%
40 z 72
65.28%
47 z 72
5.5
34.72%
25 z 72

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 5 6.94 %
2:1 4 5.56 %
3:2 4 5.56 %
1:3 4 5.56 %
2:4 4 5.56 %
2:0 3 4.17 %
0:3 3 4.17 %
3:0 3 4.17 %
4:1 3 4.17 %
1:4 3 4.17 %
4:0 3 4.17 %
6:1 3 4.17 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 2 2.78 %
1:2 2 2.78 %
2:3 2 2.78 %
4:2 2 2.78 %
2:5 2 2.78 %
5:0 2 2.78 %
6:0 2 2.78 %
7:1 2 2.78 %
2:2 1 1.39 %
4:3 1 1.39 %
4:5 1 1.39 %
0:2 1 1.39 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:6 1 1.39 %
6:3 1 1.39 %
0:4 1 1.39 %
1:5 1 1.39 %
5:1 1 1.39 %
0:5 1 1.39 %
1:7 1 1.39 %
8:2 1 1.39 %
0:8 1 1.39 %
3:12 1 1.39 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    20
    29%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    14
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    23%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    28%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe