Klasa A Tychy: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | Klasa A | Tychy
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
31
43.66 %
Zwycięstwa gości
26
36.62 %
Remisy
14
19.72 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
158
średnia: 2.23
Gości
137
średnia: 1.93

Bramki stracone

Gospodarzy
137
średnia: 1.93
Gości
158
średnia: 2.23

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.41%
1 z 71
0.5
98.59%
70 z 71
7.04%
5 z 71
1.5
92.96%
66 z 71
22.54%
16 z 71
2.5
77.46%
55 z 71
43.66%
31 z 71
3.5
56.34%
40 z 71
56.34%
40 z 71
4.5
43.66%
31 z 71
77.46%
55 z 71
5.5
22.54%
16 z 71

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 6 8.45 %
1:2 6 8.45 %
2:1 6 8.45 %
2:2 4 5.63 %
2:3 4 5.63 %
3:2 4 5.63 %
3:3 3 4.23 %
2:0 3 4.23 %
1:4 3 4.23 %
0:1 2 2.82 %
1:0 2 2.82 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 2 2.82 %
0:2 2 2.82 %
3:1 2 2.82 %
2:4 2 2.82 %
3:0 2 2.82 %
6:2 2 2.82 %
0:5 2 2.82 %
6:0 2 2.82 %
0:0 1 1.41 %
3:4 1 1.41 %
1:3 1 1.41 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 1 1.41 %
0:3 1 1.41 %
4:1 1 1.41 %
0:4 1 1.41 %
4:0 1 1.41 %
7:3 1 1.41 %
5:0 1 1.41 %
1:6 1 1.41 %
9:2 1 1.41 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    20
    34%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    40%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    6
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    9
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe