Klasa okręgowa śląska I (Bytom-Zabrze): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | Klasa okręgowa | śląska I (Bytom-Zabrze)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
40
44.44 %
Zwycięstwa gości
31
34.44 %
Remisy
19
21.11 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
212
średnia: 2.36
Gości
174
średnia: 1.93

Bramki stracone

Gospodarzy
174
średnia: 1.93
Gości
212
średnia: 2.36

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.11%
1 z 90
0.5
98.89%
89 z 90
4.44%
4 z 90
1.5
95.56%
86 z 90
22.22%
20 z 90
2.5
77.78%
70 z 90
41.11%
37 z 90
3.5
58.89%
53 z 90
58.89%
53 z 90
4.5
41.11%
37 z 90
73.33%
66 z 90
5.5
26.67%
24 z 90

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 9 10 %
2:1 7 7.78 %
2:2 6 6.67 %
3:0 5 5.56 %
0:2 4 4.44 %
1:3 4 4.44 %
3:2 3 3.33 %
2:3 3 3.33 %
2:0 3 3.33 %
2:4 3 3.33 %
0:3 3 3.33 %
4:1 3 3.33 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 3 3.33 %
0:4 3 3.33 %
2:6 3 3.33 %
6:0 3 3.33 %
3:3 2 2.22 %
1:0 2 2.22 %
1:2 2 2.22 %
5:2 2 2.22 %
5:1 2 2.22 %
6:2 2 2.22 %
5:0 2 2.22 %
0:0 1 1.11 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:6 1 1.11 %
0:1 1 1.11 %
4:3 1 1.11 %
4:5 1 1.11 %
5:3 1 1.11 %
1:4 1 1.11 %
2:5 1 1.11 %
1:5 1 1.11 %
0:5 1 1.11 %
8:0 1 1.11 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    32
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    17
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    21%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe