4. Liga śląska: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | 4. Liga | śląska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
52
46.02 %
Zwycięstwa gości
37
32.74 %
Remisy
24
21.24 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
191
średnia: 1.69
Gości
163
średnia: 1.44

Bramki stracone

Gospodarzy
163
średnia: 1.44
Gości
191
średnia: 1.69

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
6.19%
7 z 113
0.5
93.81%
106 z 113
23.89%
27 z 113
1.5
76.11%
86 z 113
46.02%
52 z 113
2.5
53.98%
61 z 113
58.41%
66 z 113
3.5
41.59%
47 z 113
75.22%
85 z 113
4.5
24.78%
28 z 113
88.5%
100 z 113
5.5
11.5%
13 z 113

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 12 10.62 %
1:1 10 8.85 %
2:0 10 8.85 %
0:1 8 7.08 %
0:0 7 6.19 %
2:2 5 4.42 %
0:2 5 4.42 %
2:1 4 3.54 %
1:2 4 3.54 %
3:2 4 3.54 %
1:3 4 3.54 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 4 3.54 %
3:0 4 3.54 %
4:1 4 3.54 %
2:3 3 2.65 %
0:4 3 2.65 %
4:0 3 2.65 %
3:3 2 1.77 %
0:3 2 1.77 %
1:4 2 1.77 %
5:1 2 1.77 %
5:2 1 0.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 1 0.88 %
0:5 1 0.88 %
5:0 1 0.88 %
1:6 1 0.88 %
6:1 1 0.88 %
6:0 1 0.88 %
0:6 1 0.88 %
1:7 1 0.88 %
0:8 1 0.88 %
10:2 1 0.88 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    59
    61%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    15
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    8%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    15%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe