4. Liga świętokrzyska: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Świętokrzyskie | 4. Liga | świętokrzyska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
46
44.23 %
Zwycięstwa gości
41
39.42 %
Remisy
17
16.35 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
205
średnia: 1.97
Gości
159
średnia: 1.53

Bramki stracone

Gospodarzy
159
średnia: 1.53
Gości
205
średnia: 1.97

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.88%
3 z 104
0.5
97.12%
101 z 104
19.23%
20 z 104
1.5
80.77%
84 z 104
36.54%
38 z 104
2.5
63.46%
66 z 104
54.81%
57 z 104
3.5
45.19%
47 z 104
70.19%
73 z 104
4.5
29.81%
31 z 104
83.65%
87 z 104
5.5
16.35%
17 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 10 9.62 %
1:2 8 7.69 %
2:0 8 7.69 %
1:0 7 6.73 %
1:1 6 5.77 %
2:2 5 4.81 %
2:3 5 4.81 %
0:3 5 4.81 %
0:2 4 3.85 %
1:3 4 3.85 %
3:1 4 3.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 3 2.88 %
2:1 3 2.88 %
3:2 3 2.88 %
3:0 3 2.88 %
1:4 3 2.88 %
4:0 3 2.88 %
5:1 3 2.88 %
3:3 2 1.92 %
4:1 2 1.92 %
6:0 2 1.92 %
4:4 1 0.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 0.96 %
5:4 1 0.96 %
4:2 1 0.96 %
5:2 1 0.96 %
2:6 1 0.96 %
5:0 1 0.96 %
1:6 1 0.96 %
6:1 1 0.96 %
8:2 1 0.96 %
8:1 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    46
    51%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe