5. Liga wielkopolska I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Wielkopolskie | 5. Liga | wielkopolska I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
43
51.19 %
Zwycięstwa gości
26
30.95 %
Remisy
15
17.86 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
195
średnia: 2.32
Gości
149
średnia: 1.77

Bramki stracone

Gospodarzy
149
średnia: 1.77
Gości
195
średnia: 2.32

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.57%
3 z 84
0.5
96.43%
81 z 84
7.14%
6 z 84
1.5
92.86%
78 z 84
23.81%
20 z 84
2.5
76.19%
64 z 84
39.29%
33 z 84
3.5
60.71%
51 z 84
55.95%
47 z 84
4.5
44.05%
37 z 84
80.95%
68 z 84
5.5
19.05%
16 z 84

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 10 11.9 %
1:1 6 7.14 %
2:1 5 5.95 %
3:2 5 5.95 %
2:2 4 4.76 %
2:0 4 4.76 %
0:2 4 4.76 %
3:1 4 4.76 %
4:0 4 4.76 %
0:0 3 3.57 %
1:2 3 3.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 3 3.57 %
3:0 3 3.57 %
1:0 2 2.38 %
1:3 2 2.38 %
2:4 2 2.38 %
0:3 2 2.38 %
1:4 2 2.38 %
5:2 2 2.38 %
2:5 2 2.38 %
3:3 1 1.19 %
4:4 1 1.19 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 1 1.19 %
3:4 1 1.19 %
5:3 1 1.19 %
1:5 1 1.19 %
6:2 1 1.19 %
0:5 1 1.19 %
1:6 1 1.19 %
6:0 1 1.19 %
2:8 1 1.19 %
7:0 1 1.19 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    26
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    17
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    28%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe