3. Liga grupa I: rozgrywki, tabela, statystyki

Śledź III Ligę – grupa 1 z pełnym terminarzem i tabelą na Superscore.

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Polska | 3. Liga | grupa I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
45
38.79 %
Zwycięstwa gości
46
39.66 %
Remisy
25
21.55 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
214
średnia: 1.84
Gości
203
średnia: 1.75

Bramki stracone

Gospodarzy
203
średnia: 1.75
Gości
214
średnia: 1.84

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.59%
3 z 116
0.5
97.41%
113 z 116
11.21%
13 z 116
1.5
88.79%
103 z 116
34.48%
40 z 116
2.5
65.52%
76 z 116
54.31%
63 z 116
3.5
45.69%
53 z 116
68.1%
79 z 116
4.5
31.9%
37 z 116
86.21%
100 z 116
5.5
13.79%
16 z 116

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 15 12.93 %
2:1 10 8.62 %
1:2 10 8.62 %
0:2 10 8.62 %
2:2 6 5.17 %
3:2 6 5.17 %
1:3 6 5.17 %
1:0 5 4.31 %
0:1 5 4.31 %
2:3 5 4.31 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 4 3.45 %
1:4 4 3.45 %
0:0 3 2.59 %
4:3 3 2.59 %
4:0 3 2.59 %
3:4 2 1.72 %
2:0 2 1.72 %
4:2 2 1.72 %
3:0 2 1.72 %
5:1 2 1.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 2 1.72 %
3:3 1 0.86 %
2:4 1 0.86 %
5:3 1 0.86 %
0:3 1 0.86 %
5:2 1 0.86 %
6:3 1 0.86 %
7:4 1 0.86 %
0:4 1 0.86 %
2:7 1 0.86 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    34
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    36
    38%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    15%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe