3. Liga grupa II: rozgrywki, tabela, statystyki

Wszystkie mecze i pozycje drużyn z grupy 2 III Ligi dostępne są tutaj na Superscore.

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Polska | 3. Liga | grupa II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
48
41.38 %
Zwycięstwa gości
39
33.62 %
Remisy
29
25 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
218
średnia: 1.88
Gości
191
średnia: 1.65

Bramki stracone

Gospodarzy
191
średnia: 1.65
Gości
218
średnia: 1.88

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.45%
4 z 116
0.5
96.55%
112 z 116
15.52%
18 z 116
1.5
84.48%
98 z 116
36.21%
42 z 116
2.5
63.79%
74 z 116
51.72%
60 z 116
3.5
48.28%
56 z 116
68.97%
80 z 116
4.5
31.03%
36 z 116
82.76%
96 z 116
5.5
17.24%
20 z 116

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 15 12.93 %
1:0 9 7.76 %
2:1 8 6.9 %
2:2 7 6.03 %
2:3 6 5.17 %
2:0 6 5.17 %
3:1 6 5.17 %
0:1 5 4.31 %
1:3 5 4.31 %
0:0 4 3.45 %
1:2 4 3.45 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 3 2.59 %
2:4 3 2.59 %
0:3 3 2.59 %
3:0 3 2.59 %
4:1 3 2.59 %
1:4 3 2.59 %
5:0 3 2.59 %
3:3 2 1.72 %
4:3 2 1.72 %
3:4 2 1.72 %
4:2 2 1.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 2 1.72 %
5:1 2 1.72 %
4:4 1 0.86 %
3:2 1 0.86 %
5:3 1 0.86 %
2:5 1 0.86 %
1:5 1 0.86 %
2:6 1 0.86 %
6:1 1 0.86 %
7:0 1 0.86 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    39
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    12
    13%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe