3. Liga grupa IV: rozgrywki, tabela, statystyki

Aktualne informacje o rozgrywkach grupy 4 III Ligi, w tym terminarz i tabela, znajdziesz na stronie Superscore.

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Polska | 3. Liga | grupa IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
55
47.01 %
Zwycięstwa gości
32
27.35 %
Remisy
30
25.64 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
197
średnia: 1.68
Gości
147
średnia: 1.26

Bramki stracone

Gospodarzy
147
średnia: 1.26
Gości
197
średnia: 1.68

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
6.84%
8 z 117
0.5
93.16%
109 z 117
23.08%
27 z 117
1.5
76.92%
90 z 117
43.59%
51 z 117
2.5
56.41%
66 z 117
65.81%
77 z 117
3.5
34.19%
40 z 117
82.91%
97 z 117
4.5
17.09%
20 z 117
90.6%
106 z 117
5.5
9.4%
11 z 117

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 13 11.11 %
1:1 12 10.26 %
2:1 12 10.26 %
2:2 9 7.69 %
0:0 8 6.84 %
1:2 8 6.84 %
0:1 6 5.13 %
2:0 6 5.13 %
0:2 6 5.13 %
4:1 5 4.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 4 3.42 %
4:2 4 3.42 %
3:0 4 3.42 %
3:1 3 2.56 %
4:0 3 2.56 %
0:3 2 1.71 %
3:3 1 0.85 %
2:3 1 0.85 %
3:2 1 0.85 %
3:4 1 0.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:4 1 0.85 %
2:4 1 0.85 %
1:4 1 0.85 %
2:5 1 0.85 %
5:2 1 0.85 %
0:4 1 0.85 %
6:2 1 0.85 %
5:0 1 0.85 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    50
    53%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    24
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    9
    9%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe