Klasa A warmińsko-mazurska III: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Warmińsko-Mazurskie | Klasa A | warmińsko-mazurska III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
40
60.61 %
Zwycięstwa gości
18
27.27 %
Remisy
8
12.12 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
179
średnia: 2.71
Gości
118
średnia: 1.79

Bramki stracone

Gospodarzy
118
średnia: 1.79
Gości
179
średnia: 2.71

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.52%
1 z 66
0.5
98.48%
65 z 66
6.06%
4 z 66
1.5
93.94%
62 z 66
15.15%
10 z 66
2.5
84.85%
56 z 66
42.42%
28 z 66
3.5
57.58%
38 z 66
59.09%
39 z 66
4.5
40.91%
27 z 66
72.73%
48 z 66
5.5
27.27%
18 z 66

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 6 9.09 %
1:2 5 7.58 %
3:2 5 7.58 %
3:1 5 7.58 %
2:0 4 6.06 %
3:0 4 6.06 %
4:4 3 4.55 %
2:3 3 4.55 %
4:2 3 4.55 %
0:3 3 4.55 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 2 3.03 %
2:2 2 3.03 %
1:0 2 3.03 %
5:4 2 3.03 %
1:3 2 3.03 %
6:2 2 3.03 %
7:1 2 3.03 %
0:0 1 1.52 %
0:1 1 1.52 %
4:5 1 1.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 1 1.52 %
4:0 1 1.52 %
0:4 1 1.52 %
5:0 1 1.52 %
6:1 1 1.52 %
7:2 1 1.52 %
0:6 1 1.52 %
8:2 1 1.52 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    19
    32%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    37%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    7
    12%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe